Četvrtak, 12 Listopad 2017 12:51

NOGOMET - 1.ŽNL Split, 5. kolo: SLOGA – JADRAN (KS) 3:1

MRAVINCE – Igralište Glavica HNK Sloga. Gledatelja 200. Sudac: Ivica Grepo (Split). Pomoćnici: Mario Jadrijević (Glavice) i Mateo Budić (Kaštel Gomilica). Delegat. Vjeko Boban (Klis).

STRIJELCI: 0:1 – Divić (18), 1:1 – Boko (29), 2:1 – M. Marović (31), 3:1 – T. Katić (83).

SLOGA (M): Kirevski, Caktaš, Gizdić, Juričić, Gusić, Mikelić (od 60. Šerić), Pranjić, Mario Kapitanović, Barač, Boko (od 63. Katić), Marović (od 86. Maloča).
TRENER: Siniša Jalić.

JADRAN (KS): Banić, Jakovčević, Roje, Bodrožić, Buljan, Marić-Arić (od 51. Erceg), Radić (od 46. Karaman), Plazibat (od 62. Šiškov), Grubišić.
TRENER: Ante Terze.

Sučurani su vrlo dobro otvorili utakmicu, nakon ubačaja s lijeve strane na suprotnoj stativi Stipe Divić pogađa nogom za 0:1. Domaćini dvije izvrsne akcije u dvije minute završavaju pogocima Ivana Boke i Marija Marovića. U 50. minuti Marović je pogodio i stativu. Zasluženu pobjedu i dobru igru je potvrdio Toni Katić izvrsnim prodorom plasiravši loptu u prazna vrata za konačnih, 3:1.