Srijeda, 22 Studeni 2017 08:41

JUDO: Zadnji kadetski EJU kup u Gyoru

JUDO: Zadnji kadetski EJU kup u Gyoru Ana Viktorija Puljiz

Ana Viktorija Puljiz druga u Mađarskoj

GYOR (Mađarska) – U subotu 18. studenog 2017. na Europskom kupu u Gyoru, zadnjem ove godine, nastupila je natjecateljica judo kluba Solin Ana Viktorija Puljiz, pod vodstvom trenera Dragana Crnova.

Aktualna europska prvakinja Puljiz u kategoriji do 44 kg je osvojila 2. mjesto. Bila je slobodna prvo kolo, jer je bila nositeljica kategorije pa je pobijedila Mađaricu Harmath Eszter i Francuskinju Chevalier Mathilde. U finalu se odlično borila protiv Njemice Goebel Laile ali je mala pogreškica koštala zlata.

S ovom medaljom je osigurala treće mjesto na Svjetskoj rang ljestvici i prvo mjesto na Europskoj rang ljestvici.