Ponedjeljak, 15 Siječanj 2018 09:00

JUDO – JK SOLIN: Solinjani na turnirima u Splitu i Vitezu

JUDO – JK SOLIN: Solinjani na turnirima u Splitu i Vitezu Maleni judaši Solina u Vitezu, BiH

Solinski judaši su bili uspješni na međunarodnom natjecanju Božićni turnir u Splitu, na kojem je sudjelovalo 405 natjecatelja iz 20 klubova. Mladi Solinjani, pod vodstvom glavnog trenera Dragana Crnova i trenera Josipa Kokeze, nastupili su i osvojili ukupno 19 medalja od kojih su četiri zlata, šest srebra i devet bronci.

Prva mjesta su osvojili Stipe Brčić, Marko Božić, Laura Barišić i Franko Božić, druga Toni Barišić, Ivan Banovac, Ana Raić, Sara Cvitanić, Patrik Božić i Nina Anić, a treći su bili Miro Masatović, Mateo Ivandić, Katarina Šušmelj, Petar Mijić, Ante Milković, Nikolina Karla Marković, Ivan Milković, Jakov Žužul i Paula Maljković.

Judaši i judašice Solina, njih četvoro, pod vodstvom trenera Josipa Kokeze, nastupili su krajem prosinca na međunarodnom turniru Kup Viteza 2017., u Bosni i Hercegovini. Osvojili su tri prva i jedno peto mjesto.
Anica Bubić, Dominik Rožić i Toni Barišić su osvojili zlatne medalje, a Jakov Žužul se zadovoljio petim mjestom.