Utorak, 13 Veljača 2018 12:16

RUKOMET: 1.HRL JUG (11. kolo): SOLIN – PEĆINE 24:23

GSD na Bilankuši. Gledatelja 200. Sudci: Ante Pavić i Mate Torbarina (oba iz Zadra).

RK SOLIN: Penović (11), Balov (1), Maleš, Šindik 4(1), Ćićerić 1, L. Smoljo 2, Tokić, Zebić 4, Pojatina 2, Kaštelančić, Jukić 1, Ninčević, Vrgoč, Radnić, Škomrlj 1, J. Smoljo 9(2). TRENER: Jakša Bužančić.
RK PEĆINE: Amančić, Sančanin (6+2), Balas 3, Švabić 3, Lipović, Sila, Vujović 1, Badanjak1, Pribanić 6, Kalač 5, Katalinić 4. TRENER: Vedran Knežević.

SEDMERCI: Solin 5(3), Pećine -.
ISKLJUČENJA: Solin 6, Pećine 6 min.
IGRAČ UTAKMICE: Jure Smoljo (Solin)

braca jure luka marko smoljo

Solinjani su zaslužili prvu prvenstvenu pobjedu protiv Riječana, izravnih suparnika u borbo za ostanak, 24:23 (14:11). Gosti bolje otvaraju utakmicu, a domaćini u prvo vodstvo dolaze u 25. minuti, 11:10, pogotkom efikasnog Jure Smolje. U 36. minuti Solinjani vode 16:12, a u samoj završnici kao da su se prepali pobjede, ali su ipak uspjeli sačuvati minimalnu prednost, 24:23.