Petak, 02 Studeni 2018 10:41

1.ŽNL NSŽSD, 9. kolo: OMLADINAC – SLOGA (M) 0:0

1.ŽNL NSŽSD, 9. kolo: OMLADINAC – SLOGA (M) 0:0 Omladinac-Sloga 0:0 (Foto: Miro Podrug)

Mravinčani neporaženi na vrhu ljestvice

VRANJIC – SC Kava. Gledatelja 200. Sudac: Teo Pavić (Split).

OMLADINAC: Puharić, Galić, Murillo, Šunjić, Šitum (od 46. Bokšić), Bašić, Nerlović, Podrug, Franić (od 25. Gagić), Orlović (od 71. Lozić), Perković.
TRENER: Valentino Roglić.

SLOGA (M): Vladović, Kardum, Andabak, Gizdić, Borozan, Mikelić, Gusić, Barać, Zlatat (od 54. Belajić), Katič, Marović.
TRENER: Siniša Jalić.

Ogled solinskih gradskih županijskih prvoligaša Omladinca i Sloge iz Mravinaca, popularni naziv El Clasico, nije ispunio očekivanja odigran je bez pogodaka. Mravinčani su zadržali vrh bez poraza a Vranjičani ove sezone još nisu osjetili slast domaće pobjede. Po slabom terenu i žustroj igri Mravinčani su imali izrazitije prilike, a nadasve Katić u 28, 77. i sudačkoj nadoknadi, a kod domaćina Perković u 40. minuti. U 79. minuti gosti su reklamirali udaranje lopte u ruku domaćina u kaznenom prostoru!

U 10. kolu 1.ŽNL, u nedjelu 4. studenog u 14 sati, Sloga je domaćin Jadranu iz Kaštel Sučurca, a dan ranije u SC Kava u Vranjicu Poljičanin 1921 je domaćin Omladincu.