Ponedjeljak, 20 Svibanj 2019 06:53

1.ŽNL Split: HNK SLOGA – NK POSTIRA-SARDI 2:2

MRAVINCE – Igralište Glavica HNK Sloga. Gledatelja 150. Sudac: Marin Barić (Solin).

STRIJELCI: 0:1 – N. Matulić (22), 0:2 – Copić (26), 1:2 – Marović (36), 2:2 – Marović (72).

SLOGA (M): L. Katić, Borozan, Juričić, Boko, Vučemilović-Alegić (od 59. Juginović), Mikelić (od 46. J. Vladović), Žanetić, Zlatar, Barać, T. Katić (od 80. Kliškić), Marović.
TRENER: Siniša Jalić.

POSTIRA-SARDI: Vrdoljak, Dadić, N. Matulić, Šantić, P. Eterović, Mihalić, T. Matulić, Doljanin, Copić (od 67. Duvančić), Mikulić, M. Eterović.
TRENER: Nema.

IGRAČ UTAKMICE: Mario Marović (Sloga)

Ovo je bio Slogin peti remi sezone. Postirani su izvrsno otvorili utakmicu i već od 30. minute stječu velikoj prednosti od 0:2! Ali uoči odmora topnik lige kapetan Marović vraća Mravinčane u igru i smanjuje na 1:2. U drugom dijelu gostiju posustaju a Sloga je izbjegla drugi poraz ove izvanredne sezone. Za takav rasplet potrudio se ponovno Marović koji u 72. minuti postiže pogodak za izjednačenje.