Četvrtak, 12 Rujan 2019 06:36

1.ŽNL: OSK - Omladinac 4:2

1.ŽNL: OSK - Omladinac 4:2 Uoči utakmice u Otoku

OTOK - Stadion Gola brda. Sudac: Ivica Grepo (Runović).

STRIJELCI: 0:1 - Nerlović (42), 1:1 - Katić (45), 1:2 - S. Vrdoljak (64), 2:2 - Katić (86), 3:2 - Bitunjac (88), 4:2 - Buljan (90+1)

OSK: Cvrlje, Mažurin, Buljan, Ajduković, M.Bašić, Jukić, Katić, Labrović, Marković, Domazet, Plavša.
Trener: Petar Bašić.

OMLADINAC: J. Radić - Erceg, Šimić, Šunjić, Ćopo - Nerlović, Kapitanović - Biskupović, M. Radić, S. Vrdoljak - Grabar.
Trener: Valentino Roglić.

Vranjički Omladinac je u dva navrata vodio i imao prednost sve do 86. minute, ipak doživio je poraz. Drugi dosuđeni kazneni udarac za domaćina doslovno je ubio vranjički sastav pa su u posljednjih pet minuta utakmice primili čak tri pogotka. Teško se oteti lošem dojmu kada imaš sve i jednom odlukom suca više nemaš ništa.