Utorak, 12 Studeni 2019 12:45

JUDO: Uspješan vikend za solinske judaše

JUDO: Uspješan vikend za solinske judaše Foto: Judo klub Solin

Prošlog vikenda 9.i 10. studenog ekipa Judo kluba Solin nastupila je na dva turnira.

U subotu 9. studenog ekipa solinskih judaša predvođena trenerima Sašom Krstulovićem i Lukom Vujevićem nastupila su na turniru Croatia Open u Splitu gdje su osvojili 30 medalja od kojih su 10 zlata, 10 srebra, 10 bronci te četiri peta mjesta i jedno sedmo mjesto. Ovim rezultatima, ekipa Judo kluba Solin osvojila je prvo mjesto ekipno!

Rezultati:
1.mjesta: Barbara Bašić, Luka Raič, Petar Mijić, Renzo Ukić, Božidar Pojer, Duje Ban, Laura Barišić, Petar Bošnjak, Ana Raić,Duje Sedlar
2.mjesta: Adriana Grubić, Gita Mužić, Mia Gizdić, Lana Pranjić, Grgo Šolić, Frane Mikelić, Marin Masatović, Josip Nerlović, Rando Uvodić, Tomislav Masatović
3.mjesta: Laura Marasović, Marta Nola Cikatić, Lili Gluić, Majda Zehić, Luka Ćurak, Kajo Gizdić, Sara Cvitanić, Nikolina Karla Marković, Duje Bužančić, Klaudija Burić
5.mjesta: Ema Ujević, Paško Kulušić, Filip Jovišić, Igor Barić
7.mjesto: Filip Marušić

U nedjelju 10. studenog druga ekipa pod vodstvom trenera Luke Vujevića nastupila je na međunarodnom turniru Borsa Open u Mostaru gdje je nastupilo 1139 natjecatelja iz 28 zemalja. Osvojili su ukupno tri medalje od kojih su jedno srebro, dvije bronce te dva peta mjesta.