Udruga Moje dijete obilježila Dane otvorenih vrata udruga 2020.

U četvrtak 24. rujna 2020. povodom obilježavanja Dana volonterskog rada i Dana otvorenih vrata udruga 2020. u prostorijama Udruge roditelja djece s poteškoćama u razvoju Moje dijete Solin organizirano je druženje volontera, korisnika, zaposlenika i prijatelja udruge. Dani otvorenih vrata udruga ima za cilj građanima i široj javnosti približiti programe i projekte od interesa za opće dobro.

Tom prilikom Udruga je svim zainteresiran pokazala svoje radove, projekte i pokazala zainteresiranima što sve njihovi zaposlenici i volonteri rade sa korisnicima tijekom godine. Članovi Udruge su isto tako iskoristili ovu priliku te organizirali malu modnu revija novih radnih kuta koje im je donirala tvrtka Ina d.d., a sašili i izvezli njihovi prijatelji, zaposlenici DES-a Split.

Na maloj modnoj reviji  radne kute su nosili sami korisnici, volonterke i zaposlenice, a sve je bilo popraćeno glazbeno zabavnim programom kojeg su izveli članovi glazbene radionice Udruge Moje dijete.

–  Ovu lijepu radnu odjeću nosit će svi naši zaposlenici koji rade s djecom, fizioterapeuti, logopedi, defektolog, pomoćnici u nastavi, psiholog i radni terapeut – kazuju nam veselo i zahvalno iz Udruge Moje dijete Solin.

Scroll to Top