Veliki ispit za Solinjane
SOLIN – Utakmica 5. kola SuperSport Druge NL između Solina i pulskog Uljanika igra se u petak, 19. rujna 2025. s početkom u 16 sati, na stadionu Pokraj Jadra. Dogovoren je raniji termin odigravanja, jer se u subotu u 17 sati na susjednom Poljudu igra najveći hrvatski nogometni derbi Hajduk – Dinamo!
Solinjani su odigrali vrlo dobru utakmicu u Trnju prošle subote, no pretrpjeli su prvi prvenstveni poraz ove sezone, stoga je ova utakmica protiv Uljanika veoma važna u svim segmentima! Veliki ispit za Modre u petak uz Jadro!
Treneru Solina Borisu Paviću na raspolaganju su svi igrači stoga ima i slatkih briga, te je rekao:
Žao nam je što nismo u Trnju osvojili makar bod, jer smo to zaslužili, s mog gledišta odigrali smo možda najbolju utakmicu ali nismo povećali bodovni konto. Svjesno smo važnosti i situacije, moramo dobitu Uljanika, jer je ovo utakmica koja mijenja smjer, a to je prema gore što je naš cilj. Dolazi ekipa koja je u zaletu, ozbiljan suparnik, tri pobjede niuzu. Vjerujemo da možemo i moramo uzeti bodove. Odlično radimo, presretan sam pristupom igrača i pratnje, stoga vjerujem da ćemo biti nagrađeni i priželjkivanim rezultatom. Veseli me i pojačana zdrava konkurencija – zaključio je trener Pavić.
Miro Podrug

